شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خانه » عمومی و متفرقه » درس و دانشگاه » اگر امتحان تافل در پیش دارید این مطلب را بخوانید

اگر امتحان تافل در پیش دارید این مطلب را بخوانید

http://www.clotrimazolen.com/wp-content/uploads/2015/06/%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D9%81%D9%84%D8%8C%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F.jpg

اطلاعاتی مهم و خواندنی ویژه ی افرادی که قصد دارند امتحان تافل بدهند

توضیحاتی درمورد آمادگی برای شرکت در آزمون اصلی تافل

همانطور که می دانید برای سنجش میزان کامل بودن دانش شما در خواندن، شنیدن و نوشتن در زبان انگلیسی است.کتاب ها و منابع مختلفی برای امتحان تافل و کسب نمره کافی در امتحان تافل وجود دارد که شما می توانید با خواندن آن ها موفق شوید اما روش برنامه ریزی و آمادگی بری امتحان تافل چگونه است؟برای پاسخ به این سوال و دریافت راهنمایی های مفید برای آمادگی در امتحان تافل با ما همراه شوید:

 

 1-

به سایت ETS TOEFL مراجعه کنید و الگوهای تست ها را دوره کنید. دقت کنید تا متوجه شوید در هر قسمت خواندن، شنید و نوشتن چطور از شما سنجش به عمل می آید. برای مثال متوجه می شوید که برای سنجش دانش خواندن شما در آزمون درک مطلب های مختلف می آید و از شما خواسته می شود که با توجه به میزان درک از متن به سوالات پاسخ دهید. یا در قسمت نوشتن از شما خواسته می شود مقاله کوتاهی بنویسید و در قسمت شنیدن از شما خواسته می شود به یک مکالمه گوش دهید و به سوالات مربوط به آن پاسخ دهید.در هر قسمت تمرین های مداوم بکنید تا تمرکزتان بر روی پاسخ صحیح به هر قسمت بالا رود و نمره بالاتری کسب کنید.

 

 2-

میزان دانش و تسلط خود را با امتحان ها و کوییز های سایت ets.org بررسی کنید. گرامر، جمله نویسی، درک مطلب و مهارت های شنیداری خود را امتحان کنید تا در هر قسمت ضعیف هستید آن را بهبود ببخشید.صدای خود را ضبط کنید و انگلیسی صحبت کنید.سپس صدای خود را گوش دهید و نوع بیان کلمات خود را با گوینده انگلیسی مقایسه کنید.

 

 3-

هدف های خود را از شرکت در آزمون به خود تاکید و یادآوری کنید تا برای آمادگی برای امتحان تافل به شما انگیزه بدهد.هر روز میزان مهارت های لازم را برای آمادگی برای امتحان تافل اندازه گیری کنید تا هر روز نسبت به روز قبل پیشرفت داشته باشید.مهارت هایی از قبیل یادگرفتن کلمات جدید، به میزان 10 دقیقه با کسی انگلیسی صحبت کردن و چند صفحه از یک کتاب یا روزنامه انگلیسی مطالعه کردن.

 

 4-

تا جایی که میتوانید روزانه کتاب و روزنامه انگلیسی بخوانید و برنامه های رادیویی انگلیسی زبان را گوش دهید و فیلم ها و شوهای تلویزیونی انگلیسی ببنید.رفته رفته این کارها به شما آمادگی کاملی برای امتحان تافل می دهد.پس در کنار خواندن منابع و تست زدن و تمرین کردن همواره مهارت های خود را نیز بسنجید.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز