امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خانه » عمومی و متفرقه » مدل دکوراسیون منزل ویژه متولدین ماه ها

مدل دکوراسیون منزل ویژه متولدین ماه ها

در هر خانه ایی یکی از اصول زیبایی دکوراسیون منزل به شمار می رود. ما در این قسمت از سایت جوان فا قصد داریم تصاویری از مدل دکوراسیون مخصوص متولدین ماه های مختلف سال را برای شما عزیز قرار دهیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید

 

هر کس با توجه به ماه تولدش خصوصیات روحی، عاطفی و اخلاقی خاصی دارد. اگر چه باید و نبایدهایی برای چیدمان خانه وجود دارد اما هر فرد دکوراسیون خانه خود را با توجه به علایق خود انتخاب می کند. اگر شما هم دوست دارید که خانه ای منطبق با شخصیت و نوع زندگی تان داشته باشید، با ما همراه شوید.

فروردین

شما فردی پر از انرژی، مهربان و خوش بین هستید. همیشه اولین قدم ها را بر می دارید که مورد تحسین دیگران نیز قرار می گیرد. شما دید وسیعی نسبت به جهان دارید که در مورد خانه تان نیز صادق است.

به روحیه خلاقانه و ماجراجویانه خود اجازه دهید تا خود را در محیط خانه نیز نشان دهد. اشیا فلزی و رنگ های قرمز که شما را به هیجان وا می دارند و لوازم عتیقه و قدیمی برای زیبا کردن خانه تان مناسب اند.

هنگام تزیین خانه، عشق زندگی و افرادی را که به آنها علاقه دارید، از یاد نبرید. شما فرد قوی و مستقلی هستید اما اگر اطراف خود را با اشیای نوستالژیک کوچکی که شما را یاد عزیزترین های زندگی تان می اندازند تزیین کنید، شادتر از قبل خواهید شد.


اردیبهشت

 

شما فردی صبور، با اراده و مهربان هستید و از آنجا که به دارایی های خود وابسته اید، از تغییر چندان خوشتان نمی آید.

خانه خود را با هر چه که بیشترین لذت را از آن می برید، تزیین کنید. شما عاشق نظم و ترتیب هستید به همین دلیل ویترین خانه تان همیشه چشمگیر است. اشیا عتیقه انتخاب خوبی برای شما هستند. شما حتی می توانید یک آپارتمان مدرن را به سبک یک خانه روستایی تزیین کنید.

سعی نکنید خانه خود را کاملا زنانه یا مردانه تزیین کنید. تعادل اصلی مهم است که شما نیز باید به آن پایبند باشید. به عنوان مثال ظروف چینی ظریف خود را در کنار یک لامپ مسی یا صندلی چرمی قرار دهید.


خرداد

 

باهوشی، شور و نشاط و اجتماعی بودن شما همیشه مورد تحسین اطرافیان تان است. شما برای آزادی خود ارزش زیادی قائلید و دوست دارید فرصتی فراهم شود تا بتوانید خودتان را بیان کنید.

سعی کنید فضایی در خانه تان ایجاد کنید که هم زیبا و خلاقانه باشد و هم هیجان را به زندگی تان راه دهد. از آنجا که خانه تان همیشه پر از میهمان است، سعی کنید به اندازه کافی مبل و صندلی و میزهای عسلی در خانه تان داشته باشید. رنگ های آبی و زرد بهترین رنگ ها برای ایجاد فضایی گرم و متناسب با روحیه شما هستند.

اگر بخواهید تمام وسایلی که دارید را در معرض دید قرار دهید بدون آنکه به آنها فکر کرده باشید، خانه تان نه تنها زیبا نخواهد شد بلکه به شما احساس خفگی نیز دست خواهد داد.


تیر

 

برای شما خانه همان جایی است که قلب تان است. خانواده، سنت، نوستالژی برایتان اهمیت زیادی دارند.

شما زمان و انرژی زیادی را در آشپزخانه می گذرانید. آشپزخانه شما همان مکانی است که همیشه میهمان هایتان در آنجا حضور دارند. اگر تمییز و مرتب باشد، محبوب ترین جای خانه شماست پس سعی کنید آن را با اشیا دکوری مانند صدف، ماسه یا اشیایی با رنگ آبی اقیانوس تزیین کنید.

اگر می خواهید به خانه تان تعادل دهید، از اشیا فلزی و نقره ای برای خنثی کردن رنگ های دیگر استفاده کنید.


مرداد

 

شما فردی پر از شور و شوق، خلاق و پادشاه زندگی تان هستید.

بد نیست کمی هم به فضاهای لوکس و مدرن فکر کنید. برای ایجاد چنین فضایی حتما لازم نیست پول زیادی خرج کنید، شما به سادگی می توانید این کار را به کمک افراد با تجربه یا سایت های مختلف انجام دهید. رنگ های آبی، سفید و خاکستری را برای دیوارهای خانه و رنگ های شادتر مانند بنفش را برای تزییات خانه مانند فرش و کوسن به شما پیشنهاد می دهیم.


شهریور

 

منطقی، خاکی، سخت کوشی و کمال گرایی از خصوصیات اخلاقی شما است.

به کارهایی که علاقه دارید فکر کنید، سپس اشیا مرتبط با آنها را جمع کنید و در جایی دور هم بچینید. به عنوان مثال اگر به باغبانی علاقه دارید، شیشه های رنگی را به همراه گل های خشک روی یک میز قرار دهید. خانه شما باید پر از وسایلی باشد که شما با نگاه کردن به آنها شاد می شوید.

یادتان باشد که سادگی، زیبایی است پس از ازدحام وسایل تزیینی در خانه تان خودداری کنید. شما می توانید با چند عدد چراغ کم نور، گرما را به خانه تان هدیه دهید.


مهر

 

شما فردی هنرمند، سیاستمدار و مبادی آداب هستید که هارمونی، هنر و زیبایی را می ستایید.

بهتر است به دنبال خواسته دل خود بروید. شما ذاتا به هنر علاقه دارید و تماشای اشیایی چون کریستال، گل یا نماد شهرها و کشورهای مختلف شادتان خواهد کرد. آثار هنری چینی، ژاپنی و تبتی می تواند به خانه سرد و بی روح شما گرما دهد.

یادتان باشد که یک گوشه از خانه را به خودتان اختصاص دهید و آن را به گونه ای که می خواهید تزیین کنید. درست است که در کنار شریک زندگی تان شاد هستید اما هر کسی باید برای خود فضایی برای تنهایی و رویاپردازی داشته باشد.


آبان

 

خلاقیت و شور و شوق شما برای خلق آثار هنری بسیار زیاد است. شما عاشق فضاهای باز و خنک هستید اما یادتان باشد که در زمان ناراحتی و افسردگی این فضا برای شما مناسب نخواهد بود.

اگر می خواهید از رنگ های سرد استفاده کنید حواس تان باشد که از رنگ های پر رنگ نیز برای اشیا کوچک استفاده کنید و به خانه تان تعادل دهید. رنگ های قرمز و کبود با روحیه شما سازگاری بیشتری دارند. به جای قرار دادن یک چراغ پر نور در بالای سرتان، از چندین چراغ کم نور استفاده کنید.

آذر

 

پر از انرژی، بخشنده و سرشار از ایده های بزرگ هستید، همیشه آمادگی تجربه کارهای بزرگ را دارید و بالاتر از همه برای آزادی خود ارزش زیادی قائلید.

فکر می کنید که خانه شما به دکوراسیونی منحصر بفرد احتیاجی ندارد زیرا عاشق فضاهای بیرون هستید. به نظرتان برای داشتن خانه ای زیبا، احتیاجی به روش های پیچیده نیست به همین دلیل به دنبال وسایلی که هم زیبا و هم کاربردی باشند، هستید.

اگر پروژه یا کار هنری نصفه ای در دست دارید، آن را از معرض دید دور کنید تا بر زیبایی دکوراسیون شما تاثیر منفی نگذارد.


دی

 

شما فردی آرام اما بلند پرواز هستید. اگر چه پاهایتان روز زمین قرار دارد اما ذهن تان در حال پرواز است.

برای تزیین خانه تان از عناصر طبیعی کمک بگیرید. به عنوان مثال طرح های چوب، گیاه بامبو، ظروف آهنی یا رنگ های سبز و قهوه ای می تواند با روحیه شما سازگار باشند. لوازم دست ساز هندی هم گزینه های مناسبی هستند.

سعی کنید خیلی به سبک های دهه ۱۹۵۰ پایبند نباشید، کمی هم در زمان حال زندگی و به سبک های مدرن فکر کنید. به عنوان مثال توستر خود را با مایکروویوهای جدید جایگزین کنید تا بر زیبایی خانه تان بیافزاید.


بهمن

 

افکاری که در سر دارید کاملا متعلق به خودتان است، برای انجام کارهایتان مستقل رفتار می کنید و تجربه دیگران برایتان هیچ اهمیتی ندارد.

از این خصوصیت مستقل خود استفاده کنید و برای دکوراسیون خانه تان از آن کمک بگیرید. به چه چیزی علاقه دارید؟ از آن استفاده کنید و آن را در معرض نمایش میهمان هایتان قرار دهید. اهمیت نور خانه خود را نیز از یاد نبرید. اگر به اندازه کافی نور طبیعی دارید، رنگ سفید برای دیوارها گزینه خوبی خواهند بود.

اگر نگران رنگ خانه خود هستید و احساس می کنید که خانه تان بی روح شده، از رنگ های نارنجی و زرد کمک بگیرید تا تعادل را به خانه شما باز گردانند.


اسفند

 

شما خلاق و به شدت رمانتیک هستید. خودتان را به دست امواج می دهید تا شما را به هر جا که می خواهند ببرند. بنابراین خانه شما باید پناهگاهی امن برایتان باشد.

سعی کنید از طرح ها و رنگ های مختلف برای دکوراسیون خانه تان استفاده کنید. اشیا تزیینی را هدفمند انتخاب کنید. اگر وسایلی که به کار می برید، علاوه بر زیبایی، کاربردی نیز باشند، بهتر است.
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه


استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع امکانپذیر است. این سایت ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد اسلامی میباشد و تمام فعالیت های این سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. - طراحی شده توسط پارس تمز